• Dorotėja Būdaitė

TASTE THAT: JAZZ - KAROLIS ŠARKUS

Karolis Šarkus - jaunosios Lietuvos džiazo kartos atstovas. Muzikinį kelią pradėjo B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, bakalauro ir (beveik) magistro laipsnius įgijo prestižinėje Amsterdamo konservatorijoje, taip pat stažavosi Filadelfijoje (JAV) pas legendinį saksofonistą Dick Oatts.

Karolis su skirtingomis grupėmis pasirodė daugelyje Europos šalių, laimėjo nemažai tarptautinių konkursų iš kurių paskutinis - svarbiausias Italijoje džiazo konkursas "Premio Internazionale Massimo Urbani". Atlikėjas taip pat kuria muziką - 2021 metais išleido savo debiutinį albumą "Palette of Feelings", kuris sulaukė džiazo megėjų bei kritikų pagyrų.


Karolis yra grupės Brave Noises narys, taip pat kuria muziką bei su D. Petreikiu vadovauja tradicinio džiazo septetui Collaborative Jazz Septet.


Šiai vasario progai jis subūrė kvartetą, kuris atliks būtent žinomiausius džiazo standartus ir jų aranžuotes. Šis kvartetas ypatingas - visi jo nariai studijuoja arba yra studijavę Nyderlanduose, kur ir susitiko.


Karolis Šarkus - sax

Vytautas Straižys - keyboard

Gediminas Stepanavičius - acoustic bass

Domantas Razmus - drums


Renginio kaina - 10 eurų


 

About last time...
33 views0 comments