• Dorotėja Būdaitė

TASTE THAT JAZZ: GIEDRIUS NAKAS


Giedrių tikriausiai jau pažįstate, o mes jį pristatėme ir TASTE THAT JAZZ lankytojams. Lietingos Užupio gatvės prisipildė džiazo, klasikos, roko bei filmų muzikos samplaika. Toks antrojo autorinio Giedriaus Nako albumo „The Dream I Forgot” garsas.


Ne tik Giedrių išvydome, scenoje su juo pasirodė dar penki Lietuvos talentai:


Giedrius Nakas - klavišiniai Gabrielius Rimeika - kontrabosas Augustas Baronas - mušamiejiir svečiai:Dominykas Vyšniauskas - trimitas Deimantas Balys - gitara Tomas Botyrius – saksofonas


Giedrius Nakas - pianistas, kompozitorius ir dainininkas. SPOON OUT pristatė savo džiazo albumą „The Dream I Forgot”, kurį pavasarį įrašė Rygoje.
Pasak atlikėjo, albumo pavadinimo reikšmė - sapnas, kurio vos prabudus nebeatsimename, tik jaučiame, kad sapnavom kažką ypatingo ir įspūdingo. Kompozicijų tematika kvestionuoja suvokiamą realybę, vaizduotę, pasąmonės būsenas ir jų susikirtimo taškuose atsirandančius išgyvenimus ir idėjas, flirtuojant su tuo, kas yra tikra, ir tai kas galbūt tik iliuzija . . Giedriaus muzikinėje veikloje – vieni garsiausių Lietuvos kūrėjų: “Saulės kliošas”, Jurga, A. Mamontovas, L. Somovas, "Kitas Kampas" ir daug kitų.

Muzikos G. Nakas mokėsi Vilniuje, Hagoje, Groningene ir Niujorke. 2018 m. jo išleistas modernaus džiazo albumas "No Fear, Full Of Love", įrašytas Niujorke su džiazo žvaigždėmis, sulaukė didelio susidomėjimo. 2020 m. jis debiutavo ir kaip vokalistas su savo kūrybos lietuvišku soul/rnb albumu „Burtai". . .
JŪSŲ,

SPOON OUT

 
55 views0 comments

Recent Posts

See All